O Virtual Meeting

Terminy

Część I — piątek, 17 kwietnia 2020 roku, godz. 18.30–20.00

Część II — piątek, 24 kwietnia 2020 roku, godz. 18.30–20.00


Prowadzący

prof. dr hab. n. med. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz — diabetolog

prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz — kardiolog

dr n. med. Piotr Wierzbiński — psychiatra

 

Virtual Meeting to wirtualna formuła konferencji, która obejmuje różnorodne wspierane technologicznie rozwiązania, pozwalające nie tylko na bierne uczestnictwo w wykładzie lub sesji, ale na aktywny udział w dyskusji.
Konferencje typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całej konferencji w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Może także zadecydować o wzięciu udziału tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie sesje live, transmitowane w czasie rzeczywistym, będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.

Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!

Kontakt

Kontakt w sprawie uczestnictwa
Dział Organizacji Konferencji
tel.: (58) 320 94 94
e-mail: covidcis@viamedica.pl

Kontakt dla firm
Dział Sprzedaży Korporacyjnej
tel.: (58) 320 94 94
e-mail: covidcis@viamedica.pl

Organizator
VM Media sp. z o.o. VM Group sp.k.
ul. Świętokrzyska 73, 80–180 Gdańsk
tel.: (58) 320 94 94
faks: (58) 320 94 60
e-mail: viamedica@viamedica.pl

Copyrights © 2021 Via Medica